Naše webové stránky používají cookies za účelem zajištění jejich správného fungování, vylepšení uživatelského zážitku, analýzy návštěvnosti a personalizace obsahu a reklam. Kliknutím na „Souhlasím“ souhlasíte s používáním všech cookies.

Vysoká škála výrobních možnostíšipka

Společně vybereme nejvhodnější materiál a technologii pro tašku vašich představ.Níže naleznete inspiraci nejpoužívanějších materiálů a nejnovějších výrobních možností.

Nejpoužívanější druhy papírů

šipka

Křídový papír - Jedná se o bezdřevý papír natíraný. Křídový papír má nízkou nasáklivost, a tak výrazně udrží svou rozměrovou stálost po nanesení barvy.

Ofsetový papír - Ofsetový papír patří do skupiny bezdřevých papírů nenatíraných. Na dotek cítíte krásnou strukturu tohoto papíru a proto se používá především bez laminace.

Vysoce luxusní papíry - V naší nabídce máme široký výber speciálních papírů. Jedná se o papíry z Rakouska, Německa a Francie. Dále nabízíme i celoprobarvený speciální papír, ze kterého máme již na našem e-shopu skladové tašky bez potisku.

Doporučené gramáže

šipka

Našim klientům doporučujeme materiály od gramáže 200g. U velkých tašek jsou to gramáže kolem 250g. Vždy přistupujeme individualně podle Vaší představy
Všechny naše tašky mají vyztužené dno a horní okraj tašky pro lepší pevnost.

Ofsetový tisk

šipka

Tisk se realizuje pomocí nejkvalitnější technologie a to pomocí ofsetové tiskárny. U nás máte jistotu, že dostanete tašky na té nejvyšší úrovni zpracování. Veškerá výroba včetně tisku je realizována v Praze a je dbáno na tu nejvyšší kvalitu.

Ražba a slepotisk

šipka

Další metodou, kterou lze použít, je ražba přes fólii. Je prováděná reliéfně nebo plošně. Při této technoligii dochází působením zvýšené teploty a tlaku k přenosu folie na papír. Ražba s fólií utváří atraktivní vzled papírové tašky.Užívají se lesklé, matné, zlaté, stříbrné, bronzové či barevné metalické fólie. Slepotisk je technika reliéfní ražby. Provádí se razící formou. U reliéfní ražby se rozlišuje, zda je slepotisk vystouplý nahoru nebo zatlačený dolů. Dále je možné také pasovat ražbu na tisk.

Parciální lak

šipka

Parciálním lakem nazýváme sítotiskové nanášení lesklého laku na vybrané části papírové tašky. Tento lak se vyznačuje vysokým leskem. Nejvíce tato technika vynikne, když se parciální lak nanese na papír s matným laminem.

Nejpoužívanější ucha

šipka

PES kroucená šňůrka - elice kvalitní PES kroucená šňůrka z příjemného materiálu na dotek. Veškerý náš sortiment je od českých dodavatelů. Nabízíme barevnou škálu v cca 100 odstínech. V případě zájmu lze šňůrku dobarvit dle požadovaného odstínu.

Atlasová stuha - Atlasovou stuhu od českého výrobce nabízíme v různých šířích. Stuha dodává tašce luxusní vzhled. Stejně jako u kroucené šňůrky je možnost výběru z barevnice. Našim klientům nabízíme stuhu za stejnou cenu jako je PES kroucená šňůrka.

Bavlněná šňůrka - Pokud byste měli zájem o 100% bavlněnou šňůrku, tak zde není žádný problém. Můžete si vybrat bavlněnou šňůrku v různé barevné variantě a nebo čistě přírodného vzhledu.

Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1