Nabízíme velkou škálu výrobních možností

Společně vybereme nejvhodnější materiál a technologii pro tašku vašich představ.
Níže naleznete inspiraci nejpoužívanějších materiálů a nejnovějších výrobních možností.

Nejpoužívanější druhy papírů

Křídový papír

Jedná se o bezdřevý papír natíraný. Křídový papír má nízkou nasáklivost, a tak výrazně udrží svou rozměrovou stálost po nanesení barvy.

Ofsetový papír

Ofsetový papír patří do skupiny bezdřevých papírů nenatíraných. Na dotek cítíte krásnou strukturu tohoto papíru a proto se používá především bez laminace.

Vysoce luxusní papíry

V naší nabídce máme více jak 500 druhů speciálních papírů. Jedná se o papíry z Rakouska, Německa a Francie. Dále nabízíme i celoprobarvený speciální papír, ze kterého máme již na našem e-shopu skladové tašky bez potisku.

V případě zájmu prohlédnout si námi nabízené papíry, můžete nás navštívit a vaše vysněné tašky můžeme probrat u šálku kávy v příjemné rodinné atmosféře.

Doporučené gramáže

Našim klientům doporučujeme materiály od gramáže 170g do 200g. U velkých tašek jsou to gramáže do 250g. Ke každému klientovi přistupujeme individualně a proto není žádný problém vyrobit vzorek z vámi zvoleného materiálu pro lepší představu o pevnosti tašky.
Všechny naše tašky mají vyztužené dno a horní okraj tašky pro lepší pevnost.

Výrobní technologie

Ofsetový tisk

Tisk se realizuje pomocí nejkvalitnější technologie a to pomocí ofsetové tiskárny. U nás máte jistotu, že dostanete tašky na té nejvyšší úrovni zpracování. Veškerá výroba včetně tisku je realizována v Praze a je dbáno na tu nejvyšší kvalitu.

Ražba a slepotisk

Další metodou, kterou lze použít, je ražba přes fólii. Je prováděná reliéfně nebo plošně. Při této technoligii dochází působením zvýšené teploty a tlaku k přenosu folie na papír. Ražba s fólií utváří atraktivní vzled papírové tašky.Užívají se lesklé, matné, zlaté, stříbrné, bronzové či barevné metalické fólie. Slepotisk je technika reliéfní ražby. Provádí se razící formou. U reliéfní ražby se rozlišuje, zda je slepotisk vystouplý nahoru nebo zatlačený dolů. Dále je možné také pasovat ražbu na tisk.

Parciální lak a 3D UV lak

Parciálním lakem nazýváme sítotiskové nanášení lesklého laku na vybrané části papírové tašky. Tento lak se vyznačuje vysokým leskem a silnou vrstvou.Nejvíce tato technika vynikne, když se parciální lak nanese na papír s matným laminem. 3D UV lak se nanáší v několika různě silných vrstvách a tím se docílí 3D efektu, plastického potisku.

Voňavé laky

Nově nabízenou povrchovou úpravou jsou voňavé laky. Používají se na papír bez lamina. Nechte svou tašku po doteku provonět své okolí.

Nejpoužívanější ucha

PES kroucená šňůrka

Velice kvalitní PES kroucená šňůrka z příjemného materiálu na dotek. Veškerý náš sortiment je od českých dodavatelů. Nabízíme barevnou škálu v cca 100 odstínech. V případě zájmu lze šňůrku dobarvit dle požadovaného odstínu.

Atlasová stuha

Atlasovou stuhu od českého výrobce nabízíme v různých šířích. Stuha dodává tašce luxusní vzhled. Stejně jako u kroucené šňůrky je možnost výběru z barevnice. Našim klientům nabízíme stuhu za stejnou cenu jako je PES kroucená šňůrka.

Bavlněná šňůrka

Pokud byste měli zájem o 100% bavlněnou šňůrku, tak zde není žádný problém. Můžete si vybrat bavlněnou šňůrku v různé barevné variantě a nebo čistě přírodného vzhledu.