Nabízíme velkou škálu výrobních možností

Společně vybereme nejvhodnější materiál a technologii pro tašku vašich představ.
Níže naleznete inspiraci nejpoužívanějších materiálů a nejnovějších výrobních možností.

Nejpoužívanější druhy papírů

Křídový papír

Jedná se o bezdřevý papír natíraný. Křídový papír má nízkou nasáklivost, a tak výrazně udrží svou rozměrovou stálost po nanesení barvy.

Ofsetový papír

Ofsetový papír patří do skupiny bezdřevých papírů nenatíraných. Na dotek cítíte krásnou strukturu tohoto papíru a proto se používá především bez laminace.

Vysoce luxusní papíry

V naší nabídce máme více jak 500 druhů speciálních papírů. Jedná se o papíry z Rakouska, Německa a Francie. Dále nabízíme i celoprobarvený speciální papír, ze kterého máme již na našem e-shopu skladové tašky bez potisku.

V případě zájmu prohlédnout si námi nabízené papíry, můžete nás navštívit a vaše vysněné tašky můžeme probrat u šálku kávy v příjemné rodinné atmosféře.

Doporučené gramáže

Našim klientům doporučujeme materiály od gramáže 170g do 200g. U velkých tašek jsou to gramáže do 250g. Ke každému klientovi přistupujeme individualně a proto není žádný problém vyrobit vzorek z vámi zvoleného materiálu pro lepší představu o pevnosti tašky.
Všechny naše tašky mají vyztužené dno a horní okraj tašky pro lepší pevnost.

Výrobní technologie

Ofsetový tisk

Tisk se realizuje pomocí nejkvalitnější technologie a to pomocí ofsetové tiskárny. U nás máte jistotu, že dostanete tašky na té nejvyšší úrovni zpracování. Veškerá výroba včetně tisku je realizována v Praze a je dbáno na tu nejvyšší kvalitu.

Ražba a slepotisk

Další metodou, kterou lze použít, je ražba přes fólii. Je prováděná reliéfně nebo plošně. Při této technoligii dochází působením zvýšené teploty a tlaku k přenosu folie na papír. Ražba s fólií utváří atraktivní vzled papírové tašky.Užívají se lesklé, matné, zlaté, stříbrné, bronzové či barevné metalické fólie. Slepotisk je technika reliéfní ražby. Provádí se razící formou. U reliéfní ražby se rozlišuje, zda je slepotisk vystouplý nahoru nebo zatlačený dolů. Dále je možné také pasovat ražbu na tisk.

Parciální lak a 3D UV lak

Parciálním lakem nazýváme sítotiskové nanášení lesklého laku na vybrané části papírové tašky. Tento lak se vyznačuje vysokým leskem a silnou vrstvou.Nejvíce tato technika vynikne, když se parciální lak nanese na papír s matným laminem. 3D UV lak se nanáší v několika různě silných vrstvách a tím se docílí 3D efektu, plastického potisku.

Nejpoužívanější ucha

PES kroucená šňůrka

Velice kvalitní PES kroucená šňůrka z příjemného materiálu na dotek. Veškerý náš sortiment je od českých dodavatelů. Nabízíme barevnou škálu v cca 100 odstínech. V případě zájmu lze šňůrku dobarvit dle požadovaného odstínu.

Atlasová stuha

Atlasovou stuhu od českého výrobce nabízíme v různých šířích. Stuha dodává tašce luxusní vzhled. Stejně jako u kroucené šňůrky je možnost výběru z barevnice. Našim klientům nabízíme stuhu za stejnou cenu jako je PES kroucená šňůrka.

Bavlněná šňůrka

Pokud byste měli zájem o 100% bavlněnou šňůrku, tak zde není žádný problém. Můžete si vybrat bavlněnou šňůrku v různé barevné variantě a nebo čistě přírodného vzhledu.